Nowości, aktualności

Mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Państwa:

  • do Tykocina (województwo podlaskie) w piątek 12 października 2018, godz. 19.00, do Saloniku Bujnowskiego w Muzeum Tykocińskim na wieczór autorski poezji Marcina Kwiatkowskiego – tykocińskiego fotografika, człowieka wielu talentów. Z ogromną przyjemnością zagram dwie piosenki z  tekstami Marcina i trochę muzyki inspirowanej jego poezją i fotografiami. Jedną z tych piosenek – “Romantycy” – można znaleźć w dziale “Piosenki”. Wieczór będzie prowadzić Dariusz Szada-Borzyszkowski.

 

  • do Tykocina w sobotę 13 października 2018, godz. 18.00 do Galerii Sztuki i Smaku “Opowieści z Narwi” przy Placu Czarnieckiego 9 na zwiedzanie wystawy malarstwa Olgi Baczewskiej i wieczór moich piosenek pod hasłem “Obrazy jesieni, jesienna muzyka“.

 

  • do Wolskiego Centrum Kultury Otwarta Kolonia w Warszawie,  ul. Górczewska 15, w piątek 26 października 2018, godz. 18.00, na spektakl muzyczny “Sny małego miasteczka”, w którym wezmą udział dwie wspaniałe młodziutkie wokalistki: Julia Gąsiorkiewicz i – gościnnie – Gabriela Kurzac. Naprawdę warto przyjść, aby posłuchać Gabrysi i Julki! Spektakl będzie prowadzić  Artur Gąsiorkiewicz (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa).